درباره ما

گالری ساعت ابری در سال 2010 تاسیس شد و بهترین بازار آنلاین برای خرید، فروش و تجارت ساعتهای دست دوم رولکس برای آقایان و خانمها است. ما با بیش از 10 سال تجربه و هزاران مشتری راضی، بزرگترین گالری ساعت مچی رولکس دست دوم برای فروش و همچنین مارک های معتبر دیگر مانند امگا ، پانرائی ، پاتک فیلیپ و غیره را در اختیار داریم. گالری ابری با ارائه خدمات عالی به مشتریان و ارائه بهترین قیمت ها از طریق ضمانت پایین ترین قیمت شناخته شده است. تمام ساعت های ذکر شده در سایت ما موجود هستند و بلافاصله به صورت رایگان حمل و یک شبه در دسترس هستند. انتخاب ما توسط کارشناسان ثالث گواه بررسی و تأیید ما میباشد. اطمینان حاصل کنید که تمامی ساعتهای لوکس ذکر شده در فروشگاه ما 100٪ معتبر و اصل است.

گالری ابریشمچی

100٪ معتبر و اصل

در گالری ابریشچی اعتماد شما برای ما بسیار مهم است. ما معتقدیم که خرید آنلاین ساعت مچی رولکس باید ساده ، صادقانه و سرراست باشد. به همین منظور ، ما تضمین می کنیم که هر ساعت رولکس در سایت ما 100٪ معتبر است و کاملاً از قطعات رولکس تشکیل شده است. ماموریت ما این است که بهترین و معتبرترین منبع آنلاین برای فروش و خرید ساعتهای معتبر رولکس باشیم. ما با این ضمانت ، پشت بازپرداخت کامل پول برای هر ساعتی که کاملاً اصلی شناخته نشده باشد ، ایستاده ایم.

در کنار انتخاب گسترده ای از مدل های جدید و دست دوم برای خرید ، گالری ابری معتمدترین مقصد برای فروش ساعتهای رولکس قدیمی و جدید با ارزش واقعی بازار است. ابزار جستجوی شماره سریال های رولکس به دارندگان کمک می کند تا سال تولید ساعت خاصی را بیاموزند و با پر کردن و ارسال فرم در صفحه فروش رولکس، بینندگان می توانند برآورد دقیق مدل های مورد نظر را بدست آورند. علاوه بر این، ویدیوی YouTube ما به بازدیدکنندگان کمک می کند تا "چگونه رولکس تقلبی را تشخیص دهند" یاد بگیرند.

پیام در واتساپ