شرایط بازگشت

شرایط بازگشت:

در گالری ابریشمچی، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم مشتری 100% از خرید خود راضی است. برای این منظور ، ما "بدون پرسیدن سوال " بازپرداخت 3 روزه برای کلیه خریدها با شرایط زیر را ارائه می دهیم. محصولاتی که فرسوده ، تغییر یافته یا آسیب دیده باشند برای بازپرداخت کامل پذیرفته نمی شوند. هر ساعتی که برگردانده شود به شرطی که ساعت دقیقاً در همان وضعیت فروخته شده باشد و شامل همه جعبه ها ، کاغذها ، کتاب ها و لوازم جانبی باشد، جهت باپرداخت کامل پذیرش می‌گردد. لطفاً قبل از حمل کالا ، یکی از نمایندگان ما را از قصد خود برای بازگرداندن ساعت مطلع کنید. کلیه محموله های برگشتی باید قبل از 3 روز کاری از زمان دریافت مرسوله و با هزینه شما ارسال شوند. لطفاً توجه داشته باشید که مرسوله را از نظر ارزش کامل بیمه کنید زیرا ما هیچ مسئولیتی در قبال بسته های گمشده نداریم. پس از دریافت ، کلیه موارد توسط یکی از کارشناسان ساعت ما تحت بازرسی کامل قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که ساعت در شرایط اولیه ای است که فروخته شده است و شامل همه برچسب ها (به ویژه برچسب های "غیر قابل جابجایی") ، موارد و لوازم جانبی است. این شرایط بازگشت فقط برای فروش آنلاین است: تمام فروش های داخل فروشگاه نهایی هستند. (مگر در شرایط خاص)

ساعت‌های اکبند و کارخانه ای رولکس و امگا:

این اقلام در شرایط استفاده نشده به فروش می رسند و دارای برچسب های اصلی کارخانه رولکس و امگا هستند. حذف این برچسب های کارخانه به میزان قابل توجهی بر ارزش و قابلیت برگشت پذیری این ساعت‌ها تأثیر می گذارد. بنابراین ، برای اینکه واجد شرایط بازپرداخت کامل باشید ، نباید این برچسب ها برداشته شود. هر ساعت برگشتی که این برچسب های کارخانه ایی را نداشته باشد به صورت موردی تحت رسیدگی قرار می گیرد ، اما می تواند بازپرداخت را تا 20٪ از قیمت خرید کاهش دهد.

سیاست تعطیلات

در فصل تعطیلات گالری ابریشمچی سیاست بازگشت گسترده ای را فقط برای مبادله ارائه می دهد. برای این مدت طولانی هیچ بازپرداخت نقدی وجود ندارد. هر ساعتی که بین جمعه سیاه و 25 دسامبر خریداری شود ممکن است تا تاریخ 31 دسامبر با هر کالایی عوض شود. کالای برگشتی را باید تا تاریخ 31 دسامبر تحویل بگیریم. کالاهای خریداری شده پس از 25 دسامبر یا کالاهایی که ظرف 3 روز پس از دریافت بازگردانده شوند ، مشمول سیاست بازگشت غیر تعطیلات استاندارد گالری ابریشمچی هستند.

برای خریدهای تعطیلات به زمان بیشتری نیاز دارید؟

مشکلی نیست فقط با ما تماس بگیرید تا بتوانیم با شما هماهنگی های ویژه ای انجام دهیم. با شماره 09121721527 تماس بگیرید.

سیاست قیمت گذاری

گالری ساعت ابریشمچی تلاش می‌کند تا همیشه بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر کالای مشابه را با قیمت کمتری در یک خرده فروش عمده آنلاین پیدا کردید، در زمان خرید با قیمت مطابقت خواهیم داشت. با این حال ، گالری ابریشمچی حق ایجاد هرگونه تغییر در قیمت گذاری ، مشخصات و موجودی کالا را بدون اطلاع قبلی دارد. اظهارات ارائه شده در این سایت نظر گالری ساعت ابریشمچی است.

نحوه کار:

اگر به صورت آنلاین قیمت کمتری را پیدا کردید ، با 09121721527 تماس بگیرید و نمایندگی خدمات مشتری را با قیمت پایین به وب سایت هدایت کنید.

در مورد محصولات واجد شرایط ، گالری ابریشمچی قیمت فعلی را برای تکمیل مطابقت قیمت تأیید می کند.

قیمت خرید نشان داده شده بهای پرداخت نقدی به دلار است و هرگونه هزینه روش پرداخت مانند هزینه کارت اعتباری ، هزینه چینج ارزی ، هزینه حواله و غیره به کل معامله اضافه می شود. در صورت انتخاب روش های دیگر پرداخت ، ممکن است قیمت ها بالاتر باشد.

پیام در واتساپ